EESTI JAZZLIIT

jaanuar, 2018

26jaan21:30FeaturedJazz.ee ja Endla Jazzklubi LIVE: Lauri Kadalipp Social Jazz21:30 Endla Jazzklubi, Keskväljak 1, Pärnu

Kirjeldus

Lauri Kadalipp – saksofon, klahvpillid
Erko Niit – kitarr
Kirke Karja – rhodes, klahvpillid
Tõnu Tubli – trummid

Ansamblis Lauri Kadalipp Social Jazz on saksofonist Lauri Kadalipu eestvõttel jõud ühendanud Eesti säravamad noored jazz-muusikud Allan Järve, Kirke Karja ja Tõnu Tubli. Koos eksperimenteeritakse tuntud jazzi hittidega ja omaloominguga ning otsitakse inspiratsiooni nii standarditest, R’n’B-st kui ka kõigest sellest, mida nüüdismuusikal pakkuda on. Kord agressiivselt, kord leebelt põimuvad faktuuri kõrgemates kihtides puhkpillihelid, ristudes maitsekate rütmide ning värvika harmooniaga. Nii sünnib vahetu, emotsionaalne ja atraktiivne muusika, mis otsekui kaaluta olekus hõljudes jätab kuulaja otsustada, kus on tõde, kus on vundament. Noor kollektiiv on andnud arvukalt kontserte üle Eesti ning käesoleva kontserdiga esitletakse ansambli esimest helikandjat “Feels just right”. Pärnu kontserdil astub Social Jazziga üles väga erilise külalisena särav kitarrist Erko Niit!

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21.30, jazzi publikut ootab kohvik alates kella 21. Kohvikusse saab kohti ja laudu broneerida, lisainfo e-postil kohvik@endla.ee.

Sissepääs on kõigile tasuta.

Aeg

(Reede) 21:30

Koht

Endla Jazzklubi

Keskväljak 1, Pärnu

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X