EESTI JAZZLIIT

september, 2018

18sep19:00FeaturedJazz.ee ja Rakvere Jazzukohvik LIVE: Alfa Collective19:00 Rakvere Jazzukohvik, Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Kirjeldus

Anett Tamm – vokaal, kitarr, klaver
Johannes Laas – elektrikitarr
Taaniel Pogga – elektriklaver
Robert Nõmmann – kontrabass, basskitarr
Martin Petermann- löökpillid
 
Alfa Collective on 2017. aasta suvel kokku tulnud neo soul ansambel. Kvintett ehitab kihte peamiselt vokalisti Anett Tamme souli ja jazzi mõjutustega loomingu ümber ning seob kartmatult muusikasse elemente popist ja folgist. Ühiste ideede najal tervikuks vormitud Alfa Collective’i lugudes on võrdväärne roll nii hapratel emotsionaalsetel kui ka julgematel muusikalistel väljaütlemistel. Koosseis on teinud lavadebüüdi Tartu, Tallinna ja Viljandi jazzklubides ning astunud üles festivalidel Tudengijazz, Mailaul ja NOVUS Music Incubator. Sügisel esitleb Alfa Collective oma debüütalbumit “Canvas”, millel on teinud kaasa ka kitarrist Erki Pärnoja ning laulja-viiuldaja Marianne Leibur.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Kohvikusse saab laudu broneerida telefonil 329 5420.
 
Pileti hind 8 €, sooduspileti hind 6 €. Piletid müügil teatri kassas ja kohvikus ning Piletimaailma müügikohtades. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmele.

Aeg

(Teisipäev) 19:00

Koht

Rakvere Jazzukohvik

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X