EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2019

01veeb21:30Jazz.ee ja Endla Jazziklubi LIVE | Mingo Rajandi Kvintett21:30 Endla Jazzklubi, Keskväljak 1, Pärnu

Kirjeldus

Mingo Rajandi – kontrabass ja kompositsioonid
Liisi Koikson – vokaal
Joel Remmel – klaver
Marek Talts – kitarr
Ahto Abner – trummid
 
Kaugetel aegadel kui veel pimedaid õhtuid ekraanide taga ei veedetud, lõbustasid seltskonnad salongides end musitseerimisega. Mingo Rajandi kutsus kokku oma lemmikmuusikud just samal põhjusel – et veeta aega heas seltskonnas ja rõõmustada end ning teisi laulu- ja pillimänguga.
 
Kvinteti kavas on muusikat, mis pärineb mitmete Mingo Rajandi poolt juhitud ja nüüdseks tegevuse lõpetanud ansamblite (Verbarium, Heliotroop, Ajavares) repertuaarist ja saab nüüd uude vormi valatud, kuid on ka täitsa värskeid lugusid, mis just selles koosseisus oma õige kuju leiavad. Kava on eestikeelne, kuid muusikaline keel räägib erinevaid murrakuid mitmetelt pikkus- ja laiuskraadidelt.
 
Mingo Rajandi helikeeles on alati sünteesitud mitmed stiilid, millele on raske nime leida, kuid vihjeid leidub erinevatest muusikalistest maailmadest, millega Mingo oma loomingulistel rännakutel on kohtunud. Tema muusika on helge, pulbitsev ja ekspressiivne. On hoogu, on mõtisklusi, tantsivaid ja kõndivaid rütme, põnevust nii muusikutele kui kuulajaile.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 21.30, jazzi publikut ootab kohvik alates kella 21. Kohvikusse saab kohti ja laudu broneerida, lisainfo e-postil kohvik@endla.ee.
 
Sissepääs on kõigile tasuta.

Aeg

(Reede) 21:30

Koht

Endla Jazzklubi

Keskväljak 1, Pärnu

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X