EESTI JAZZLIIT

november, 2019

01nov21:30Jazz.ee ja Endla Jazziklubi LIVE | Foyl aka21:30 Endla Jazziklubi, Keskväljak 1, Pärnu

Kirjeldus

Maja Mágedli – vokaal
Arno Grußendorf – kitarr
Mathei Florea – klahvpillid
Max Hughes – bass
Amund Kleppan – löökpillid
 
Foyl Aka on bänd mille eestvedajateks on Maja Magedli ja Mathei Florea. Nad kirjutavad muusikat mis on insprireeritud Robert Glasperist, Anomaliest ja teistest souli ja jazzi ühendavatest artistidest. Kuulajaid ootavad ees neo soul harmooniad ja ilusad meloodiad.
 
Foyl aka on Berliinis loodud bänd, mis koosneb neljast Berliini jazzinstituudis õppivast tudengist ja ühest õppejõust.
 
Maja Magedli on ungarist pärit laulja kes on elanud ja õppinud viimased aastad Berliinis. Ta helikeel on segu soulist ja jazzist. Paar aastat tagasi võitis ta esikoha Dezsö Lakatosi nimelisel rahvusvahelisel jazz konkurssil.
 
Arno Grußendorf on saksamaalt pärit kitarrist. Lõpetas bakalauruse Amsterdami ,,University of arts” Tema bänd ,, Die Therapie” on tuuritanud saksamaal ja annab aprillis välja oma debüütalbumi Xjazz festivali raames.
 
Max Hughes on bassiõppejõud Berliini Jazzinstituudis. Ta on nõutud bassimängija nii saksamaal kui ka mujal.
 
Amund Kleppan on norrast pärit trummar. Ta on nõutud muusik skandinaavias ja Berliinis. 2018 aastal võitis ta bändiga Aloft Quartet parima noore artisti grammy Taanis.
 
Mathei Florea on eestist pärit klaverimängija. Viimased 5 aastat on ta õppinud välismaal, Skurupi muusikakoolis ja Berliini jazzinstituudis. Ta on andnud kontserte skandinaavias, saksamaal, baltikumis ja hispaanias.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 21.30, jazzi publikut ootab kohvik alates kella 21. Kohvikusse saab kohti ja laudu broneerida, lisainfo e-postil kohvik@endla.ee.
Sissepääs on kõigile tasuta.
 
 

Aeg

(Reede) 21:30

Koht

Endla Jazziklubi

Keskväljak 1, Pärnu

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X