EESTI JAZZLIIT

november, 2018

15nov20:00FeaturedJazz.ee ja Aparaadijazz LIVE: Raivo Tafenau 5520:00 Tartu Erinevate Tubade Klubi, Kastani 42

Kirjeldus

Raivo Tafenau – saksofonid
Joel-Rasmus Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
 
Aasta oli siis 1975, kui Raivo Tafenau oma tuttuue akordioniga Pärnu Lastemuusikakooli uksest sisse astus. Sellest hetkest alates on muusika olnud tema elustiil koos kõikvõimalike keerdkäikudega, mis vabakutselise muusikuna ette on tulnud. Endiselt selg sirge, loomult tegus, heatujuline ning koostööaldis, harjutav ja ettepoole mõtlev muusik ootab täna oma publikut, et koos tähistada 55. sünnipäeva.
 
Tafenau arvates pole 55. sünnipäev muidugi midagi erilist, aga samas usub ta, et see on tore iga, millal vaadata veidi tagasi ja meenutada neid tähtsaid sündmusi, mis aitasid Eesti ühel karismaatilisemal saksofonistil kujuneda selliseks muusikuks ja inimeseks, keda täna teatakse ja tuntakse.
 
Kontserdil kuuleb Raivo Tafenau enda kirjutatud loomingut. Lisaks räägib muusik lugusid nendest imelistest ja kohati ekstreemsetest seikadest, mis on juhtunud kunagi Venemaa avarustes või siis kõige keerulisematel aegadel 90ndate alguses laevabändides.
 
Lavale astuvad lisaks Raivole ka noored muusikud, kelle energia, musikaalsus ja uudne maailmakäsitlus on muljetavaldavad.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.
 
Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 8 €, sooduspileti hind 6 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 6 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Neljapäev) 20:00

Koht

Tartu Erinevate Tubade Klubi

Kastani 42

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X