EESTI JAZZLIIT

märts, 2019

07mär20:00Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | Lorenzo De Finti's Quartet (ITA)20:00 Erinevate Tubade Klubi, Kastani 42

Kirjeldus

Lorenzo De Finti – klaver
Stefano Dall’Ora – kontrabass
Gendrikson Mena Diaz – trompet
Marco Castiglioni – trummid/löökpillid
 
Itaalia Rosetum Jazz Festivaliga koostöös astub Eesti Jazzliidu programmis üles helilooja ja pianisti Lorenzo De Finti kvartett.
 
Lorenzo De Finti on Itaalia päritolu klaverimängija, kes alustas oma klaveriõpinguid 5-aastaselt ning lavalaudadel esines juba 11-aastaselt. Ta on lõpetanud Itaalia suurima muusikaakadeemia Giuseppe Verdi Konservatooriumi ning hiljem täiendanud ennast Berklee Muusikakolledžis Ameerika Ühendriikides.
 
Stefano Dall’Ora on hinnatud kontrabassimängija nii klassikalises kui ka jazzmuusikas ning on teinud koostööd mitmete maailmakuulsate muusikutega, nagu Lee Konitz, Richard Galliano ja Jan Garbarek.
 
Gendrikson Mena Diaz on Kuuba päritolu trompetist, kes on astunud üles mainekatel Euroopa jazzifestivalidel ning jaganud lava ka Roy Hargrove, Nils Landgreni ning Chaka Khaniga.
 
Trummar ja löökpillimängija Marco Castiglioni on olnud pikalt Milani RAI Orkestri esimängija ning väga nõutud ansamblikaaslane mitmetes koosseisudes.
 
Kontserdil kõlab Lorenzo De Finti’s Quartet’i viimase albumi “Love Unknown” looming, mis võlub publikut oma meloodilisuse ning puhtakõlalise klaverimuusikaga.
 
Kuulamiseks:
Lorenzo De Finti Quartet – The Vortex of The Angel: https://www.youtube.com/watch?v=odGqF3WOH_Y
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18.detsembrist: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Aeg

(Neljapäev) 20:00

Koht

Erinevate Tubade Klubi

Kastani 42

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X