EESTI JAZZLIIT

november, 2017

10nov21:00Jazz.ee esitleb: Sofia Rubina & LRK Trio21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Sofia Rubina – vokaal
Jason Hunter (USA) – trompet
Evgeny Lebedev (Venemaa) – klaver
Anton Revnyuk (Venemaa) – bass
Ignat Kravcov (Venemaa) – trummid

Sofia Rubina suhtlemine publikuga ja armastus muusika vastu annavad lauljatarile kiirguse, mis toob kuulajale mõnusa tunde. Nii mõnigi tagasihoidlik eestlane hakkab Sofia õhutusel kaasa laulma. Vokaaltehniliselt on Sofia samuti tõeline meister – jazz, soul ja klubimuusika segunevad temas meeldivalt ja mahe tämber võimaldab tal kõiki stiile suurepäraselt esitada.

Seekord esineb Sofia koos noortest andekatest vene muusikutest koosneva LRK Trioga, kuhu kuuluvad pianist Evgeny Lebedev, bassist Anton Revnyuk, trummar Ignat Kravtsov. 21. sajandi algus on kujunenud vene kultuuri jaoks üheks olulisimaks ajaks, Nõukogude Liidu lõpp tõi loomeinimesteni palju senini varjatud võimalusi. Sel ajal alustasid oma karjääri uue põlvkonna haritud muusikud. See võib olla põhjuseks, miks kriitikud nimetavad LRK Triot kaasaegse muusika värskeks ja peamiseks jõuks. Kümnendi jooksul on Evgeni Lebedev, Anton Revnyuk ja Ignat Kravtsov kinnistanud oma maine tipptasemel mängijate hulgas. Oma muusikas ühendab LRK Trio kokku jazzi, folgi, vaba improvisatsiooni ja impressionistlikke elemente, hoides samal ajal au sees ka vene traditsioone.

Külalisena astub kontserdil üles ka USA-st pärit trompetist Jason Hunter.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X