EESTI JAZZLIIT

november, 2017

11nov21:00FeaturedJazz.ee esitleb: Marie Mørck Quartet & Keio Vutt21:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Marie Mørck (Taani) – vokaal
Britta Virves (Eesti) – klaver
Jon Henriksson (Rootsi) – kontrabass
Jonas Bäckman (Rootsi) – trummid

Keio Vutt (Eesti) – saksofon

Selle kvarteti lugu sai alguse kaks aastat tagasi Rootsi väikeses külas Skurup. Neli Põhjamaade noort muusikut kohtusid jazzmuusika õpingute raames ja mõistsid kiiresti, et üheskoos musitseerimine mõjub neile maagiliselt ja inspireerivalt. Seega otsustas Taani päritolu lauljanna Marie Mørck moodustada kvarteti koos rootslaste Jon Henrikssoni ja Jonas Bäckmani ning eestlanna Britta Virvesega.

Algas ühine areng Marie ausate meloodiate, progressiivsete bassikõlade ning särtsakate, aga samas põhjamaiste toonide kaudu. Alustati ka üheskoos uue materjali kirjutamist, mis viis projekti uutele ambitsioonikamatele tasanditele.

Eestisse jõuab kvartett pärast Kopenhaageni ja Stockholmi kontserte ning astub lavale koos Eesti saksofonisti Keio Vuttiga.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21, uksed avatud alates kella 17.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Projekti toetab JazzDanmark.

Aeg

(Laupäev) 21:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X