EESTI JAZZLIIT

september, 2017

23sep21:00Jazz.ee esitleb: Kadi Vija & Lucas Dann21:00 Philly Joe’s Jazziklubi, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Kirjeldus

Kadi Vija – laul
Lucas Dann – klaver

Põlva päritoluga Soomes tegutsev džässlaulja Kadi Vija avaldas Kanada pianisti Lucas Danniga debüütalbumi Ugly Beauty. Plaat on auavaldus tänavusel aastal 100. aasta juubelit tähistavale helilooja ja pianistile, jazzi suurmehele Thelonious Monkile.

Kadi Vija on tänapäeva Soome jazzi üks huvitavamaid jazzi ja improviseeritud muusika artiste. Vija ei ole laulja, vaid vokaalne instrumentalist. Noore laulja kogemusepagas on sisaldust kogunud Berklee College of Musicist, Conservatory van Amsterdamist ja Sibeliuse Akadeemia jazzosakonnast.

“Vija delivers a strong set which places her firmly among notable jazz vocalists; a name for the future.” – Nick Davies, All About Jazz

Lucas Dann on kuulsa klassikalise vioola-mängija Steven Danni noorim poeg, kes on mitmeid aastaid õppinud kõrgelt hinnatud jazzpianisti Fred Herschi käe all. Praegusel hetkel Dann õpib Conservatory van Amsterdamis.

Kuula Vija ja Lucast esitamas lugu “Pannonica” Youtubest.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21, uksed avatud alates kella 17.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

 

Aeg

(Laupäev) 21:00

Koht

Philly Joe’s Jazziklubi

Vabaduse väljak 10, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X