EESTI JAZZLIIT

november, 2017

24nov21:00FeaturedJazz.ee esitleb: Estonian Dixieland Band21:00 NO99 Jazzklubi, Sakala 3, Tallinn

Kirjeldus

Aivar Vassiljev – trummid
Enri Remmelgas – tuuba
Madis Arvisto – banjo
Valeri Trahatšjov – klarnet
Sander Valdmaa – trompet
Sten Valdmaa – tromboon

Estonian Dixieland Band pakub 20. sajandi alguse Ameerikas populaarseks saanud happy-jazz muusikat. Pillidest on lavale toodud klarnet, trompet ja tromboon, mis annavad soleerides koosseisule ajastutruud hõngu. Saateks leiab lavalt rütmigrupi, keda esindavad tuubal, trummidel, klaveril ja banjol rõõmsad muusikud, toetades swing rütmidega esiritta kuuluvaid soliste.

Meie kava hõlmab mitmekesist tantsumuusikat, millest nii vanemad kui ka nooremad leiavad äratundmisrõõmu, alustades New Orleansi, Chicago ning New York linnade kuldajastu hittidega nagu “Sweet Georgia Brown”, “Charleston”, “Hello Dolly”, jätkates Eestlastele tuntud viisidega nagu “Moskva Lähistel”, R. Valgre “Helmi”, “Kalle Kusta”, lõpetades tänapäevaste pop-lugudega, mis on spetsiaalselt seatud jazzilikus võtmes nagu Guns N’ Roses “Sweet Child O Mine” või The White Stripes “Seven Nation Army”.

Kuula Estonian Dixieland Bandi esinemist Youtubest.

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Aeg

(Reede) 21:00

Koht

NO99 Jazzklubi

Sakala 3, Tallinn

Korraldaja

Eesti Jazzliitinfo@jazz.ee

X