EESTI JAZZLIIT

september, 2017

25sep19:00Esmaspäevaõhtune Jazziklubi: Susanna Aleksandra, Holger Marjamaa, Marti Tärn19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

Susanna Aleksandra – vokaal
Holger Marjamaa – klahvpillid
Marti Tärn – bass

Susanna Aleksandra kohtub sel korral laval oma heade sõprade ja muusikaliste kaaslaste Holger Marjamaa ja Marti Tärniga. Esitlusele tuleb Susanna omalooming kui ka lemmikpalad džässi klassikast.

Susanna Aleksandra on eesti jazzlauljatar, laulusõnade kirjutaja ja helilooja. Muusika on Susannat saatnud varajasest east; muusikute perekonnas üles kasvades saatsid tema lapsepõlve kodused nii ansambliproovid kui jam sessionid. Tänaseks on armastus muusika ja teiste kultuuride vastu viinud Susanna õpingutele mainekasse Sibeliuse Akadeemiasse. 2015. aastal ilmus tema omaloominguline debüütalbum “Miracles”.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

X