EESTI JAZZLIIT

aprill, 2018

02apr19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: Liina Saar, Ara Yaralyan, Jaan Jaanson, Ahto Abner19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

 

Liina Saar on jazzi publikule tuttav laulja ja laulukirjutaja. Lõpetanud Stockholmi Kuningliku Muusikaakadeemia ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning lisaks täiendanud ennast Göteborgi Muusikaakadeemias. Kaasategev paljudes ansamblites, neist tuntumad MiaMee (www.soundcloud.com/miameemusic), Verbarium (www.facebook.com/verbarium), sügisel uut albumit esitlenud ansambel Elletuse (www.soundcloud.com/elletuse)  aga ka ansambel Jazz’n Motion.

Esmaspäevaõhtuses Jazziklubis tuleb esitusele peamiselt Liina Saare originaallooming, mis on viimaste aastate jooksul kirjutatud erinevate koosseisude tarbeks. Kuulete  A.Haava, A. Sanga. D.Kareva jpt. luuletajate tekstidele loodud muusikat.

Liina Saar – vokaal

Jaan Jaanson – kitarr

Ara Yaralyan – kontrabass

Ahto Abner – trummid

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X