EESTI JAZZLIIT

aprill, 2018

09apr19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: “Hetk” Hedvig Hanson ja Kalle Pilli19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

Hedvig Hansoni ja Kalle Pilli viis poolteist aastat tagasi kokku ühine arusaam muusikast. Hedvigile sobisid noore kitarristi meloodilised palad, milles on lihtsuse võlu ja samas peent tunnetust. Hedvigi sõnul tõi just Kalle muusika tagasi tema kadumaläinud musitseerimisevajaduse. Koos võeti ette suvine ringreis Eestimaa kaunites paikades ning eelmisel sügisel salvestati plaat “Talvine soojus”, kus lisaks Hedvigi enda paladele ka Kalle Pilli omad. “Hetk” on duo ühe esitatud kaunima loo pealkiri, mille on kirjutanud noor saksofonist ja helilooja Pille-Rite Rei. Laulu autor on ise öelnud: “Hedvigi ja Kalle stiil sobib niihästi kokku, et nende esitatut kuulates ei teagi, kumma lugu kõlab.”

 

Hedvig Hanson – vokaal

Kalle Pilli – kitarr

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X