EESTI JAZZLIIT

november, 2017

06nov19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: Denise Fontoura, Braz Lima, Jason Hunter19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

Denise Fontoura – vokaal
Braz Lima – kitarr
Jason Hunter – trompet

Denise Fontoura on pärit Lõuna Brasiiliast. 2008 asus Denise elama Eestisse, kus liitus kireva rahvusvahelise muusikute seltskonnaga, andes omalt poolt muusikale autentse Brasiilia hõngu.

Braz Lima sündis Rio de Janeiros ja 20 aastaselt sai temast professionaalne muusik. Ta on mänginud nii väikestes kui suurtes bändides Brasiilias ja mujal. Praegu elab Braz Eestis ja on esinenud siin koos kohalike muusikutega kui ka sooloartistina.
Denise Fontoura ja Braz Lima kohtusid taas aastal 2016 ja sündis Duo Obi.

Jason Hunter on trompetist, arranžeerija ja helilooja Los Angelesest. Pärast õpinguid Fullertoni kolledžis ja Berklee Muusikakolledžis on Jason esinenud erinevate projektide raames üle terve maailma nii instrumentalisti kui bändijuhina. Hunter’i stiil segab lääneranniku jazz’i juuri modernse loomingulisusega, mida võib kindlasti soovitada nii kõrvadele kui hingele.

Sel kontserdil liituvad Duo Obiga Jason Hunter. Esitlusele tuleb autentne brasiilia muusika: brasiilia jazz, bossanova, samba.

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X