EESTI JAZZLIIT

veebruar, 2018

26veeb19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: Aleksander Paal, Jaan Jaanson, Ara Yaralyan19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

 

 

 

Trio repertuaari kuuluvad haruldased lüürilised palad, mis on saksofonist Aleksander Paali mängu kunagi mõjutanud ja tema muusikalist maitset kujundanud. Aleksander Paal, Jaan-Alari Jaanson ja Ara Yaralyan on koos musitseerinud 2008. aasta sügisest. Pika ja järjepideva koostöö tulemusena on neil kujunenud ühised arusaamad sellest, kuidas peaks jazz-muusikat esitama – võimalikult selgelt ja arusaadavalt, samas autentselt ja kasutades korrektset meloodilist, harmoonilist ja rütmilist sõnavara. Standardite ja eriti ballaadide interpreteerimisel lähtuvad nad eelkõige stiilipuhtusest ning mängivad seda, mida vajab muusika.

 

Aleksander Paal- saksofon

Jaan Jaanson- kitarr

Ara yaralyan- kontrabass

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X