EESTI JAZZLIIT

jaanuar, 2018

22jaan19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: Jaak Sooäär “Bach ja Monk”19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

 

Kitarrist Jaak Sooäär on üks väljapaistvamaid ja toimekamaid džässmuusikuid Eestis, ta on siinmail esinenud peaaegu igaühega, kes tegutseb džässi vallas. Tema lavapartneriteks on olnud näiteks Riho Sibul, Kadri Voorand, Liisi Koikson, Raul Vaigla, Daniel Erdmann, Han Bennink, Raoul Björkenheim, Achille Succi, Sture Ericsson ja Arkadi Gotesman. Sooäär on esinenud kõigis Skandinaavia maades, Balti riikides, Venemaal, Saksamaal, Prantsusmaal ja Madalmaades. Jaak Sooäär on kitarriõppejõud Eesti Muusikaakadeemias.
Esmaspäevaõhtuse jazziklubi laval astub Jaak Sooäär üles soolokavaga, mis sisaldab suurte meistrite Johann Sebastian Bachi ja Thelonious Monki loomingut seatuna elektrikitarrile.

Jaak Sooäär – kitarr

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X