EESTI JAZZLIIT

märts, 2018

19mär19:00FeaturedEsmaspäevaõhtune Jazziklubi: Ansambel MA19:00 Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s, Rävala puiestee 3

Kirjeldus

MA seikleb soul-muusika maastikel. Enda sisemusse rändamine, nende rütmide tunnetamine ja omaks võtmine. Improvisatsioon ja gruuv ja inglise keel on MA väljendusvormid. MA esitab laulja Maarja Aarma, bassisti Janno Trumpi ja pianisti Madis Muuli loomingut, vajaliku lisavürtsi annab trummidel võrratu Borka Hess. Oma esimese looga “Don’t Throw This Heart Around” osaleti 2017.aasta Uno Naissoo nimelisel loomingu- ja interpretatsioonikonkursil, pälviti eripreemia. Mõned muusikud, kes on neid inspireerinud: Solveig Slettahjell, Erykah Badu, Mathias Eick, Amy Winehouse, Beady Belle, Joni Mitchell, Solange, Sting, Chris Potter.

Maarja Aarma – vokaal

Janno Trump – bass, Moog synth

Madis Muul – klahvid

Borka Hess – trummid

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19. Eelnevalt on avatud restoran. Soovitame broneerida laud telefonil 682 3424. Kontsert on vaheajaga.

PILETID:
Piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal hindadega 4 € ja 8 €. Sooduspilet kehtib 6.-12. aastastele lastele ning erivajadustega kliendile ja tema saatjale.

Aeg

(Esmaspäev) 19:00

Koht

Esmaspäevaõhtune Jazziklubi Lounge24-s

Rävala puiestee 3

Korraldaja

Kuslap OÜwww.kaunismuusika.ee

Event Photos

X