Meist

Eesti Jazzliit on mittetulundusühinguna tegutsev ühendus, mille eesmärgiks on Eesti jazzmuusika arendamine ja propageerimine nii kodu- kui välismaal.

Jazzliit korraldab jazzialast koostööd muusikute ja organisatsioonide vahel, korraldab kontserte ja üritusi, kogub ja jagab teavet Eesti jazzmuusikast ja jazzmuusikutest, otsib jazzmuusika arendamiseks rahalisi vahendeid.

 

Juhatus

Alates 2016. aastast on juhatuse esinaine Laura Põldvere ning lisaks kuuluvad juhatusse Ivi Rausi, Peedu Kass, Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Tõnis Tüür, Reigo Ahven.

 

Liikmelisus

Eesti Jazzliidu liikmeks on oodatud kõik muusikud ning muusikasõbrad, kes soovivad anda oma panuse Eesti jazzmuusika arengusse. Liikmetele kehtib Eesti Jazzliidu korraldavatel kontsertidel NO99 Jazzklubis ning Philly Joe’s Jazziklubis sooduspilet. Eesti Jazzliitu kuuluvatel muusikutel on võimalik osa saada erinevatest esinemisvõimalustest, esinemissoovist on võimalik teada anda siin. Muusikutest liikmetele, kes on tasunud oma aastamaksu tähtajaliselt (enne esinemist, kuid mitte hiljem kui 15.02.) kehtivad kõrgemad honorarid kui mitteliikmetele ja mitte tähtajaks tasunud liikmetele.

Palume teatada liikmeks astumise soovist kontaktaadressil ivi@jazz.ee. Liikmeks saamise kinnitab liidu juhatus. Eesti Jazzliidu ühekordne sisseastumistasu on 15€. Eesti Jazzliidu aastamaks on 15€, mis tuleb tasuda Eesti Jazzliit MTÜ arveldusarvele SEB pangas: EE851010220039603015. Selgitus: nimi ja aastamaks 2017. Juriidilistel isikutel palume juurde märkida esindava isiku nimi.

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee