Tom-Tomm Quartet

Kuupäev
4. 10. 2012
20:00 - 21:30

Asukoht
Klubi "Jazz"
Ülikooli 20


Raun Juurikas – klahvpillid
Marek Talts – kitarr
Mihkel Mälgand – bass
Toomas Rull – löökriistad

Laiahaardeline trummi-äss ja bändiliider Toomas Rull koos eesti kiidetud pillimeeste Raun Juurikase, Marek Taltsi ja Mihkel Mälgandiga mängivad latin-funk-jazz-fusion sugemetega polürütmikarikast muusikat.

Tom-Tomm kvartett on Toomas Rull’i poolt kokku kutsutud kooslus aastast 2009. Selle esmaseks eesmärgiks oli uue sooloalbumi „Tom-Tomm / Toomas Rull“ ja Play Along trummiõpiku materjali salvestamine. Hiljem sai kvintetile loogiliseks jätkuks laiemale publikule selle projekti esitamine ja tutvustamine.
Tom-Tomm kvartet’i muusikast võib rääkida lõunalaiuste meeleolus. Latin-funk-jazz-fusion, peaksid märksõnadena andma aimu helikeelest, mida kvintett pakub maailma erinevate rahvuste kastmetes. Temperamentne muusika paneb vere käima ja jala tatsuma. Lisaks Tom-Tomm’i materjalile mängitakse veel ka kvarteti liikmete poolt kirjutatud muusikat.
Improvisatsioon on mõistagi selle muusika lahutamatu osa. Eriti sellepärast pole Teil vähimatki põhjust muusikaime sünnis kahelda. Pillimeeste nimed räägivad iseenda eest ja nende professionaal-impulsiivsed soolod haaravad kindlasti endaga eripärastel muusikamaastikel kaasa rändama.

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee