Teletorni jazz: Tuule Kann – Jaak Sooäär ja Riho Sibul

Kuupäev
6. 11. 2014
20:00 - 21:30

Asukoht
Teletorni Jazz Tallinna Teletornis
Kloostrimetsa tee 58A


02.11 kl 20 Tuule Kann – Jaak Sooäär ja Riho Sibul

2006. aastast tegutsenud duo Tuule Kann – Jaak Sooäär on tänaseks esinenud tuntud festivalidel Norras (Vossa Jazz), Kreekas (Athena European Jazz Festival), Prantsusmaal (Lille 3000 Festival), samuti Leedus, Belgias, Venemaal, Luxemburgis, Inglismaal ja Taanis ning kodumaistel Jazzkaarel, Viljandi Folgil, Jõulujazzil, Viru Folgil, Võru Folgil ja Viljandi kitarrifestivalil. Samuti on Fääri saarte plaadifirma TUTL alt ilmunud kaks plaati “Õhtu ilu ” (2007) ja “Teisele kaldale” (2011), mis on pälvinud positiivset vastukaja nii kodu- kui välismaal.

Riho Sibul on koos Kanni ja Sooäärega aastaid musitseerinud ansamblis “Eesti keeled” ning alates eelmisest aastast koos Sooäärega Juhan Liivi luuletustele loodud muusikat esitavas ansamblis “Juhan”.

Kontserdil tulevad esitlusele lood duo repertuaarist, mida iseloomustavad enamasti rahulikud, vahel minimalistlikud kooskõlad, kus domineerivad rahva- ja jazzmuusika värvingud. Koos Riho Sibulaga esitatakse muuhulgas laule “Juhani” repertuaarist.

Tuule Kann – kannel

Jaak Sooäär – kitarr

Riho Sibul – kitarr ja laul

Kontserdipilet sisaldab sissepääsu 22. korruse Brasserie&Restoran’i Teletorn. Kontserdikülastajatele kehtivad 2 tundi enne kontserdi algust eripakkumised. Laua saab ette tellida telefonil 5815 0020 või e-mailil restoran@teletorn.ee

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee