Teletorni jazz: MiaMee

Kuupäev
3. 07. 2014
21:00 - 22:30

Asukoht
Teletorni Jazz Tallinna Teletornis
Kloostrimetsa tee 58A


MiaMee loomingus kohtuvad akustilised kõlad elektroonikaga, tulemuseks on värsked ja vaheldusrikkad helimaastikud, kus on jäetud ruumi mängulisusele ja improvisatsioonidele.

MiaMee on lauljatar Liina Saare loomingut esitav ansambel, kuhu kuuluvad silmapaistvad Eesti muusikud ja nende kõrval ka Türgi-Rootsi päritolu tśellist-vokalist Anni Elif Egecioglu.

Ansambli ajalugu ulatub aastasse 2010, mil Liina õppis Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias. Ansamblisse kutsus ta rootsi muusikud, nende seas ka Anni, kellega kujunes väga hea koostöö, mis jätkub tänaseni.

MiaMee praegune koosseis sai kokku kaks aastat tagasi, bändi esimene suurem esinemine oli Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias lauljatari lõpueksamil. Aastate jooksul on ansamblist läbi käinud mitmeid muusikuid. Vormunud on helikeel ning mõtted on lugudeks saanud. Kevadel 2014 valmis ansambli CD „Some Other Me“, mis võeti kriitikute poolt suure sümpaatiaga vastu.

MiaMee astus tänavu laiema kuulajaskonna ette Eesti Laulu konkursil Liina Saare-Liisi Koiksoni lauluga „Fearful Heart“. Ansambli uus kava on ühtlaselt tugev ja pole siis imeks panna, et ansambli esinemised nii Eestis kui ka Rootsis on väga soojalt vastu võetud.

www.soundcloud.com/liinasaar

Liina Saar – laul

Anni Elif Egecioglu – laul, tšello

Taavi Kerikmäe – klahvpillid,live elektroonika

Mart Soo – kitarr, live elektroonika

Ahto Abner – trummid

Pilet 10.-

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee