Teletorni jazz: JazzIn Sisters

Kuupäev
17. 07. 2014
21:00 - 22:30

Asukoht
Teletorni Jazz Tallinna Teletornis
Kloostrimetsa tee 58A


Oma hääled ühendasid neli kursuseõde vokaalansambliks 2011. aasta sügisel. G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli pop-jazzlaulu eriala lõpetasid nad samuti üheskoos. Nelja lauljatari muusikatee on kulgenud mööda erinevaid vokaalansambli- ning koorikoosseise, mis on aidanud neidudel süüvida vokaalmuusika saladustesse, imelistesse kooskõladesse ning tämbririkkasse maailma.

Oma kuulumist vokaalansamblite eliitklassi on jazziõed tõestanud nii kohalikel konkurssidel kui ka Euroopa mainekal rahvusvahelisel vokaalansamblite konkursil Tampere Sävel, kus nad pälvisid mullu tugevas konkurentsis teise koha.

Ansambli uus kava, lastelaulud jazzivõtmes, on mõeldud kõigile, kes on samu lastelaule kuulanud, laulnud, kaasa ümisenud ning armastavad muuhulgas ka jazzi. Jazzilikku vürtsi lisab lugudesse suurepärane jazztrio – ühes nendega luuakse vahetu, siiras ja humoorikas energia, mis taaselustab ansambli liikmeid ja nende laule. Eesmärgiks on need kõige ehedamad, siiramad ja südamlikumad hetked inimestele meelde tuletada.

JazzIn Sisters on: Maris Aljaste, Vivi Maar, Viveli Maar ja Marit Kiiker

Pilet 10.-

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee