Tallinn Music Week Jazz Showcase

carrotlights01_small

Kuupäev
28. 03. 2014
19:00

Asukoht
Teater NO99 jazzklubi
Sakala 3


Õhtu avab trio Carrot Lights koosseisus Paula Mustikas ehk Laura Remmel, Joel Remmel ning Kaspar Kalluste. Vilkuvate porgandite trio viljeleb improvisatsioonilist muusikat, mis on segu jazzist, popist ja vabaimprovisatsioonist.

Ansamblis Heavy Beauty müristab rockilikult Eesti jazzi kahurvägi – Jaak Sooäär, Henno Kelp, Andrus Lillepea – ja Leedu bass-saksofonist Liudas Mockunas. Hoidke alt!

Ain Agan – Andre Maaker Duo on kaks erinevat generatsiooni ja kaks erinevat kitarri, kuid need kõlavad laval justkui üks!

Taanis elav Eesti saksofonist Maria Faust esineb esmakordselt Tallinn Music Weekil soolokavaga. Muide, ta nomineeriti ka eelmisel aastal esimese välismuusikuna Taani muusikaauhindadele.

Pae Kollektiiv on energiast pulbitsev nüüdisjazzi viljelev värske ansambel, mille suur koosseis võimaldab rikkalikku värvi- ja dünaamikaskaalat. Meesteväge juhatab helilooja ja pianist Kirke Karja.

Tartu muusikutest koosnev kollektiiv Wilhelm pääses oma looga „Resignal“ konkursi Eesti Laul 2014 finaali. Nad vilelevad värsket jazzisugemetega indie-popmuusikat.

Mingo Rajandi ja Kirke Karja kuueliikmeline ansambel Heliotroop on põnev, kirev ja värvikas nagu seda esitavad interpeedidki. Nad on ka uue loomingulise rühmituse Avarus asutajad.

Eksperimentaalmuusikat viljelev ansambel MiaMee koosseisus Liina Saar, Anni Elif Egecioglu, Taavi Kerikmäe, Mart Soo ja Tõnu Tubli toob showcase’ile kaasa oma värske heliplaadi „Some other me“ kava. Eesti kuulajad teavad neid konkursi Eesti Laul 2014 poolfinaalist looga „Fearful Heart“.

Klezmerlikku etnojazzi esitav bänd Abraham´s Café esineb Tallinn Music Weekil uuenenud koosseisuga, kuhu on lisandunud ka põnev instrument oud.

Raoul Björkenheim on rahvusvaheliselt väga tuntud Soome-Ameerika kitarrist, kelle plaate on muuhulgas välja andnud näiteks ECM ja Rune Grammofon. Tallinn Music Weekil astub ta üles koosseisuga Raoul Björkenheim Ecstasy.

Noore võimsa energiaga Power Play on oma esimesed võidud lavalaudadel noppinud ja on valmis uuteks väljakutseteks.

Olge kohal, sest need tänased Tallinn Music Weeki showcase’i artistid on homsed staarid!
Festivali kava ja artistiinfo: www.tmw.ee. Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee