Kari Ikonen Trio (FIN-ARM-EST)

KIT-iso

Kuupäev
21. 09. 2012
22:00 - 23:30

Asukoht
Teater NO99 jazzklubi
Sakala 3


Kari Ikonen – klaver
Ara Yaralyan – bass
Markku Ounaskari – löökriistad

See väga eriline uus trio küpsetab ja keedab euroopa parimate koostisosade, afro-ameerika toidu ja parimate idamaiste vürtsidega.
Peakokk Kari Ikonen ja tema tiim serveerivad menüü, milles on kombineeritud omalooming traditsiooniliste Armeenia maitsete värskete tõlgendustega ja klassikaliste Coltrane’i retseptidega.

Kari Ikonen (1973) on Soome üks tuntumaid muusikuid. Enim teatakse tema rahvusvahelist Karikko seksteti, samuti tema loomingut UMO Jazz Orcestra’le. Ta on mänginud teiste hulgas Ingrid Jenseni, Magnus Broo’i, Vincent Courtois’i ja Ron McClure’iga. Tema looming on leidnud rahvusvahelist tunnustust, võites auhindu nt. Julius Hemphill Composition Awards’il ja Scrivere in Jazz loomingukonkursil Itaalias.
Tallinnas tegutsev armeenia bassivirtuoos Ara Yaralyan (1973) on teinud koostööd paljude tuntud muusikutega, nt. Vardan Ovsepian, Brian Melvin, Kristian Randalu, Hedvig Hanson ja Karen Kocharyan.
Plaadifirma ECM artist Markku Ounaskari (1967) on on teinud koostööd Jarmo Savolaineni, Piirpauke ja Pekka Pohjolaga. Tänasel päeval musitseerib ta regulaarselt tuntud artistidega nagu Per Jørgensen, Anders Jormin, Arve Henriksen, Trygve Seim ja Raoul Björkenheim.

www.kariikonen.com
www.myspace.com/kariikonen

 

 

http://soundcloud.com/kari-ikonen/sets/kari-ikonen-trio/

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee