Jazz.ee esitleb: Paul Daniel & Ramuel Tafenau

Paul Daniel ja Ramuel Tafenau

Kuupäev
13. 05. 2017
21:00 - 23:00

Asukoht
Philly Joe's Jazziklubi
Tatari 4


Paul Daniel – kitarr

Ramuel Tafenau – trummid


Paul Daniel & Ramuel Tafenau duo kontserdil kõlab improvisatsiooniline ja eksperimentaalne helide maailm. Kava koosneb põhiliselt Paul Danieli loodud muusikast. Koosseisus on esindatud kitarr ja trummid. Muusikas kohtuvad kaks vastandlikku maailma: õrn, intiimne akustiline kitarr ja perkussiooni-instrumendid ning käre, jõuline elektrikitarr ja trummid.

Kitarrist Paul Daniel on mänginud ansamblites Elletuse, Ajavares, Jaan Tätte & Udupasun, Lepaseree, projektis Koikson-Voorand-Sooäär-Daniel – kummardus Veljo Tormisele. Ta on lõpetanud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia jazzmuusika erialal ning olnud muusikuna aktiivne erinevates projektides, sh EDBB, Lauri Saatpalu Band, Raivo Tafenau Band jt. Ta on avaldanud ansambliga Elletuse kaks plaati „Helletused“ (2007) ja „Laul jookseb ehenna“ (2010) ning ühe sooloplaadi „Kreeka tuli“ (2014). Lisaks on ta seadnud muusika Lauri Saatpalu plaatidel „Isa tuli koju“ (2014) ja „Isaga draakonil“ (2015).

Ramuel Tafenau on noorema põlvkonna trummar. Ta on esinenud paljude erinevate muusikutega nii Eestis kui ka välismaal, sh Laura Põldvere, Kaire Vilgats, Raivo Tafenau, Siim Aimla, Lauri Saatpalu, Liisi Koikson, Birgit Sarrap, Taavi Peterson, Peedu Kass, Paul Daniel, Joel-Rasmus Remmel, Heikko Remmel, Mihkel Mälgand jt. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli keskkonnakorralduse eriala, kõrvaleriala helidisain. Hetkel õpib ta Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis rütmimuusika trummide eriala lõpukursusel Toomas Rulli käe all ning tegeleb aktiivselt omaloomingu kirjutamise ja salvestamisega. Õppides Otsakoolis on ta pälvinud mitmeid tunnustusi väga hea erialase edasijõudmise ja professionaalse tegevuse eest Eesti muusikas. Detsembris 2015 pälvis ta Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fondi poolt välja antud Uno Naissoo nimelise stipendiumi.

Kuula Paul Danieli & Ramuel Tafenau lugu “Tants Ja Tagaajamine”: youtube.com/watch?v=hTD2d9NhrDk


Kontsert algab kell 21, uksed avatud alates kella 17. Piletid müügil eelmüügis GATE ME-s ja kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee