Helin-Mari Arder, Eeva Park: Luulekogu ja plaadi “Oda jälg õhus” esitlus

Kuupäev
14. 05. 2014
17:00 - 18:00

Asukoht
Solarise keskuse Apollo
Estonia pst. 9


Kolmapäeval, 14. mail kell 17.00 ootame kõiki Solarise Keskuse Apollosse, kus toimub Eeva Pargi luulekogu “Oda jälg õhus” esitlus. Raamat on komplektis CD-plaadiga, muusika ja laulude autor on Helin-Mari Arder.

 

Valikluule kogumik „Oda jälg õhus“ sisaldab luulet aastatest 1983-2013. Kui luule sellisena nagu ta raamatu kaante vahel seisab, on tekstina lõplikult valmis, siis inimene oma muutumatus muutumises ei ole seda õnneks mitte kunagi.

Nüüd tuleks moosi keeta
Ploomid on valmis
Sügis on valmis
Mina ei ole

Helin-Mari Arder: Eeva Pargi luule rändas minuga mitu aastat kaasas ühes väikeses vihikukeses nimega “Öö valgus”. Ja mida kauem me koos rändasime, seda rohkem leidsin sealt sõnu, mis mind kõnetasid. Võib-olla just sellepärast kirjutasingi lõpuks ühel vihmasel hommikul kodust eemal viibides suure osa selle plaadi materjalist mõne napi tunni jooksul. Need olid küll vaid esialgsed visandid, kuid aja jooksul said neist laulud, mis nüüd on plaadile talletatud. Tagantjärele võin öelda, et igas juhtumuses, nii õnnestumises kui ka äparduses, on peidus oma võimalus. Kui ma poleks sel hommikul olnud just seal, kus olin, poleks neid laule võib-olla sündinud.

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee