Paul Daniel ja Ramuel Tafenau

Alanud nädalal korraldab Eesti Jazzliit 2 kontserti

Alanud nädalal korraldab Eesti Jazzliit kaks kontserti Tallinnas: reedel, 12. mail esineb NO99 Jazzklubis Sooäär-Vaigla-Ruben Trio ning laupäeval, 13. mail esinevad Philly Joe’s Jazziklubis Paul Daniel & Ramuel Tafenau. Piletid on müügil: gateme.com/organizer/jazzliit/.

Reedel NO99 Jazzklubis esinev Sooäär-Vaigla-Ruben Trio koosseisus Jaak Sooäär, Raul Vaigla ja Tanel Ruben on koos esinenud ligi viisteist aastat. Selle aja jooksul on triolt ilmunud kolm albumit – “No99 jazzklubis” (2007),“Tuljak” (2009) ja “1980” (2015). Esinetud on pea kõikjal Eestimaal ning lisaks ka Aserbaidzhaanis, Venemaal, Šotimaal, Tšehhis, Leedus, Austrias, Itaalias, Belgias ja Poolas. Kuna viimase albumi ilmumisest on nüüd kaks aastat möödas, hakkab trio taas uut kava kokku panema.

Laupäeval kõlab Philly Joe’s Jazziklubis Paul Daniel & Ramuel Tafenau duo improvisatsiooniline ja eksperimentaalne helide maailm. Kava koosneb põhiliselt Paul Danieli loodud muusikast. Koosseisus on esindatud kitarr ja trummid. Muusikas kohtuvad kaks vastandlikku maailma: õrn, intiimne akustiline kitarr ja perkussiooni-instrumendid ning käre, jõuline elektrikitarr ja trummid.

Vaata kontsertide kohta lisa ka kalendrist:

Jazz.ee esitleb: Sooäär-Vaigla-Ruben Trio

Jazz.ee esitleb: Paul Daniel & Ramuel Tafenau

 

8. 05. 2017

Reklaam

logo_dark_export NO99 Jazziklubi Philly Joe's LOGO_EJN viewer Sõru Jazz Artist JuuJääb VJ_jazzee